Clasament CN Copii I 12-13 ani

01 iulie 2010 – Constanta

 

Ranking Name First name Club
3 JIANU Mihail CS RIPOSTA
3 OSIAC Filip CS RIPOSTA

 

Clasament CN Copii II 10-11 ani

01 iulie 2010 – Constanta

 

Ranking Name First name Club
1 ALUPEI Alexie CS RIPOSTA
3 BAIASU Alexandru CS RIPOSTA

 

Clasament CN Copii III 8-9 ani

02 iulie 2010-Constanta

 

Ranking Name First name Club
1 DINCA Elton CS RIPOSTA
2 ZANE Andrei CS RIPOSTA
3 MOHANU Herbert CS RIPOSTA
3 PAUL Victor CS RIPOSTA

CAMPIONAT NATIONAL Etapa Finala
Sabie Feminin Individual Seniori
Predeal – 30.09.2010

Ranking Name First name Club
3 CHIPER Alexandra CS RIPOSTA BUC

Clasament CN Tineret Individual

Ghencea – 17.04.2010

 

Ranking Name First name Club
3 CHIPER Alexandra CS RIPOSTA BUC

Clasament CN Tineret Echipe

Ghencea – 18.04.2010

Ranking Name
3 CS RIPOSTA

CAMPIONAT NATIONAL
Sabie Feminin Juniori Echipe
Iasi – 19.10.2010

2 CS RIPOSTA BUC

CAMPIONAT NATIONAL
Sabie Feminin Sperante Individual
Slobozia – 09.10.2010

Ranking Name First name Club
1 KEEHAN Sophie Terese CS RIPOSTA BUC

CAMPIONAT NATIONAL
Sabie Feminin Sperante Echipe
Slobozia – 10.10.2010

 

Ranking

Name
1 CS RIPOSTA BUC

Campionatul National de Copii
Sabie Masculin Individual – 8-9 ani
21 iunie 2011 – Constanta

Ranking Name First name Club
1 DINCA Elton CS RIPOSTA
2 NICA Matei CS RIPOSTA
3 LAVOISARD Kevan CS RIPOSTA
3 MOHANU Herbert CS RIPOSTA

Campionatul National de Copii
Sabie Masculin Individual – 10-11 ani
20 iunie 2011 – Constanta

Ranking Name First name Club
1 NYIRI Peter CS RIPOSTA BUC
3 BAIASU Alexandru CS RIPOSTA BUC
3 KACSO Peter CS RIPOSTA BUC

Campionatul National de Copii
Sabie Masculin Individual – 12-13 ani
20 iunie 2011 – Constanta

Ranking Name First name Club
2 OSIAC Filip CS RIPOSTA BUC
3 ROBCIUC Andrei CS RIPOSTA BUC

Campionatul National de Copii
Sabie Feminin Individual – 8-9 ani
23 iunie 2011 – Constanta

Ranking Name First name Club
1 MC’ DOWALL Morgan CS RIPOSTA
2 PANTIS Ilinca CS RIPOSTA
3 PRUNACHE Eveline CS RIPOSTA
3 SZEGEDI Dora CS RIPOSTA