Rezultate Cupa ‘Riposta’ 2011 – Copii 10-13 ani

In data de 5 martie 2011 , Clubul Sportiv Riposta a organizat competitia Cupa Riposta 2011 . Concursul s-a desfasurat in sala de scrima Ghencea.

Cupa Riposta 2011 – feminin

Bucuresti – Ghencea – 5.03.2011

Overall ranking

 Ranking   Name   First name   Country   Club 
 1   MARTIS   Andreea      CSA STEAUA 
 2   GEAMANA   Ana      CSA STEAUA 
 3   MANOLE   Alexandra      CSS SLOBOZIA 
 3   MARTIS   Sabina      CSA STEAUA 
 5   BALASZ   Beatrice      CSM BRASOV 
 6   ZANFIRA   Doroteea      C S RIPOSTA 
 7   BRIND-WINNEN   Sofia      C S RIPOSTA 
 8   PUSCARU   Thea      C S RIPOSTA 
 9   LUTEA   Tania      CSA STEAUA 
 10   RETHER   Monica      CSM BRASOV 
 11   GHEORGHE   Alexandra      CSA STEAUA 
 12   IOVE   Ana Maria      CSM BRASOV 
 13   ZAHARIA   Alina      CSS SLOBOZIA 
 14   NAGHI   Catinca      C S RIPOSTA 
 15   PRUNACHE   Alida      C S RIPOSTA 
 16   COFARU   Alexandra      CSM BRASOV 
 17   TELEGESCU   Ana-Maria      CSS SLOBOZIA 
 18   PARVU   Andreea      CSS SLOBOZIA 
 19   SZABO   Stefania      CSM BRASOV 
 20   BARBUCIANU   Marga      CSS SLOBOZIA 
 21   TATU   Daria      CSM BRASOV 
 22   RADU   Ana      C S RIPOSTA 

Cupa Riposta 2011 – masculin

Bucuresti – Ghencea – 5.03.2011

Overall ranking

 Ranking   Name   First name   Country   Club 
 1   ANICULAIESEI   Pavel      CSA STEAUA 
 2   ALUPEI   Alexie      CS RIPOSTA 
 3   ANICULAIESEI   Matei      CSA STEAUA 
 3   LAVOISARD   Kirian      CS RIPOSTA 
 5   CHIRITA   Tudor      CSA STEAUA 
 6   OSIAC   Filip      CS RIPOSTA 
 7   MARKO   Balazs      CS RIPOSTA 
 8   ROBCIUC   Andrei      CS RIPOSTA 
 9   BOCRA   Stefan      CSA STEAUA 
 10   BAIASU   Alexandru      CS RIPOSTA 
 11   COSTEA   Paul      CS DINAMO 
 12   NYIRI   Peter      CS RIPOSTA 
 13   POPA   Teotin      CSA STEAUA 
 14   GRAMA   Matei      CS DINAMO 
 15   DIACONEASA   Dan      CS DINAMO 
 16   KACSO   Peter      CS RIPOSTA 
 17   MATEOIU   Stefan      CS RIPOSTA 
 18   DOBRE   Calin      CSA STEAUA 
 19   ANANIA   Paul      CSA STEAUA 
 20   COMAN   Radu      CS DINAMO 
 21   SURDUCAN   Valentin      CSM BRASOV 
 22   CIBOTEA   Mihai      CSM BRASOV 
 23   MIHNEA   Nicusor      CSS SLOBOZIA 
 24   HARCOVEI   Teodor      CS RIPOSTA 
 25   PAUL   Victor      CS RIPOSTA 
 26   ALLISON   Thomas      CS RIPOSTA 
 27   TULINESCU   Tudor      CSA STEAUA 
 28   TRUTA   Sorin      CSM BRASOV 
 29   ZAHARIA   Adrian      CSS SLOBOZIA 
 30   SECOSAN   Radu      CS RIPOSTA 
 31   DRAGOMIR   George      CSS SLOBOZIA 
 32   BOTEZI   Georgel      CSS SLOBOZIA 
 33   CRINTEA   Catalin      CSS SLOBOZIA 
 34   DOBRE   Cosmin      CSA STEAUA 
 35   CUPES   Andrei      CSM BRASOV 
 36   SECOSAN   Vlad      CS RIPOSTA 
 37   COROLEA   Alin      CSM BRASOV 
 38   RADU   Mihnea      CSS SLOBOZIA 
 39   BUCUR   Daniel      CSS SLOBOZIA 
 40   MUNTEANU   David      CSM BRASOV 
 41   AILINCA   Rares      CSM BRASOV 
 42   BULAI   Alexandru      CSM BRASOV 
 43   ROBCIUC   Tudor      CS RIPOSTA 

Tags: